Naši partneři


V současné době zajišťuje servis, technickou pomoc a poradenství již pro cca 4500 dopravců, dopravních firem, ale i fyzických osob v Česku a na Slovensku. Součástí naší práce je i technická podpora motoristického sportu, zejména servisní činnost pro závodní týmy které používají techniku ZF. 
PAKRA ZF-SERVIS s.r.o. je výhradním autorizovaným servisem koncernu ZF pro Česko a Slovensko
V současné době zajišťuje servis, technickou pomoc a poradenství již pro cca 4500 dopravců, dopravních firem, ale i fyzických osob v Česku a na Slovensku. Součástí naší práce je i technická podpora motoristického sportu, zejména servisní činnost pro závodní týmy které používají techniku ZF. PAKRA ZF-SERVIS s.r.o. je výhradním autorizovaným servisem koncernu ZF pro Česko a Slovensko
Společnost MILT s.r.o. je zaměřena na výrobu a realizace interiérových přemístitelných a celoprosklených příček, posuvných akustických mobilních stěn, komplexní realizaci vestaveb a stěnových dělících příček do průmyslových objektů.
Společnost MILT s.r.o. je zaměřena na výrobu a realizace interiérových přemístitelných a celoprosklených příček, posuvných akustických mobilních stěn, komplexní realizaci vestaveb a stěnových dělících příček do průmyslových objektů.
 Direkta Váš partner ve světě dotací. Ke konci roku 2016 je schváleno 605 projektů vypracovaných společností DIREKTA GROUP s.r.o. Míra úspěšnosti projektů připravených naší společností dosahuje v průměru 86 %.
Direkta Váš partner ve světě dotací. Ke konci roku 2016 je schváleno 605 projektů vypracovaných společností DIREKTA GROUP s.r.o. Míra úspěšnosti projektů připravených naší společností dosahuje v průměru 86 %.

AP Freight s.r.o. je česká přepravní a logistická firma, která nabízí profesionální přístup s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace.
AP Freight s.r.o. je česká přepravní a logistická firma, která nabízí profesionální přístup s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace.
Firma Hasící technika byla založena v roce 1999 fyzickou osobou. Postupným vývojem se firma vypracovala k zajištění komplexního servisu z hlediska požární ochrany a v roce 2002 vznikla Hasící technika s.r.o. Největší předností společnosti je její spolehlivost ve vztahu k odběratelům, příznivá cenová politika a kvalita odváděné práce.
Firma Hasící technika byla založena v roce 1999 fyzickou osobou. Postupným vývojem se firma vypracovala k zajištění komplexního servisu z hlediska požární ochrany a v roce 2002 vznikla Hasící technika s.r.o. Největší předností společnosti je její spolehlivost ve vztahu k odběratelům, příznivá cenová politika a kvalita odváděné práce.
Italská společnost zabývající se prodejem a výrobou chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití a veřejnost
Italská společnost zabývající se prodejem a výrobou chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití a veřejnost

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku