Naši partneři


Opravy automatických převodovek, náprav a servořízení
Opravy automatických převodovek, náprav a servořízení
Společnost FD servis Praha s.r.o. se již řadu let zabývá výrobou sanitních a užitkových zástaveb automobilů převážné většiny světových značek působících na trhu ČR. Naším cílem je snaha v maximální možné míře přizpůsobit vozidlo požadavkům budoucího uživatele. Jsme připraveni zákazníkovi vyhovět, a to od výroby a montáže jednotlivých komponentů či drobných úprav vozidla až po komplexní dodávku tzv.„ na klíč".
Společnost FD servis Praha s.r.o. se již řadu let zabývá výrobou sanitních a užitkových zástaveb automobilů převážné většiny světových značek působících na trhu ČR. Naším cílem je snaha v maximální možné míře přizpůsobit vozidlo požadavkům budoucího uživatele. Jsme připraveni zákazníkovi vyhovět, a to od výroby a montáže jednotlivých komponentů či drobných úprav vozidla až po komplexní dodávku tzv.„ na klíč".
Společnost MILT s.r.o. je zaměřena na výrobu a realizace interiérových přemístitelných a celoprosklených příček, posuvných akustických mobilních stěn, komplexní realizaci vestaveb a stěnových dělících příček do průmyslových objektů.
Společnost MILT s.r.o. je zaměřena na výrobu a realizace interiérových přemístitelných a celoprosklených příček, posuvných akustických mobilních stěn, komplexní realizaci vestaveb a stěnových dělících příček do průmyslových objektů.
Italská společnost zabývající se prodejem a výrobou chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití a veřejnost
Italská společnost zabývající se prodejem a výrobou chemických přípravků pro automobily, průmyslové použití a veřejnost

AP Freight s.r.o. je česká přepravní a logistická firma, která nabízí profesionální přístup s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace.
AP Freight s.r.o. je česká přepravní a logistická firma, která nabízí profesionální přístup s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace.
Firma Hasící technika byla založena v roce 1999 fyzickou osobou. Postupným vývojem se firma vypracovala k zajištění komplexního servisu z hlediska požární ochrany a v roce 2002 vznikla Hasící technika s.r.o. Největší předností společnosti je její spolehlivost ve vztahu k odběratelům, příznivá cenová politika a kvalita odváděné práce.
Firma Hasící technika byla založena v roce 1999 fyzickou osobou. Postupným vývojem se firma vypracovala k zajištění komplexního servisu z hlediska požární ochrany a v roce 2002 vznikla Hasící technika s.r.o. Největší předností společnosti je její spolehlivost ve vztahu k odběratelům, příznivá cenová politika a kvalita odváděné práce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku