Soustřeďte se na svoji vášeň,

zbytek nechte na nás.

Náš tým

Servisní tým GT Sports Technology spojil dohromady přední profesionály z mnoha zemí, kteří společně vytvořili ambiciózní týmovou strategii – dosahovat vždy a za všech okolností maximální možné úrovně. Členové týmu mají za sebou více než dvacetileté zkušenosti z motosportu a řadí se mezi absolutní světové špičky v oboru.

Naše spolupráce

Spolupracovali s neúspěšnějšími týmy a piloty v Evropě, účastnili se slavných závodních sérií, jako je FIA GT3, ADAC GT Masters, DTM, Le Mans 24h, European Le Mans Series, A1, Lamborghini SuperTrofeo a další. Mezi současné hlavní sportovní aktivity týmu patří především Sprint a Endurance závody GT3 vozů. GT Sports Technology v Praze spojil dohromady zkušenost, souhru a odpovědnost všech svých členů, a tvoří tak jeden z nejstabilnějších a nejspolehlivějších evropských týmů.

Co nabízíme

Úpravy vozidel

  • Chtete zvýšit výkon Vašeho vozu a zároveň nechcete přijít o záruku?
  • Vyžadujete snadnou instalaci s možností vrácení do původního stavu?
  • ​Chcete mít možnost přeprogramování jednotky do jiného vozu?

Servis běžných vozů

Mimo servis závodních vozů, úprav sportovních vozů a zvyšování výkonu nabízíme i klasické servisní úkony a opravy na běžných vozech jako např. výměnu oleje a filtrů, výměnu oleje v převodovkách nebo servis brzd a výměnu brzdových kotoučů a obložení.

Servis sportovních vozů

Nabízíme primárně servis a operování se závodními vozy třídy GT3. Tým mechaniků se specializuje na přípravu, servis a přestavbu závodních vozů stejně tak jako na jejich provozování v šampionátech jako je Blancpain GT Series, ADAC GT Masters, VLN a další.

GT Sports Technology patří k jednomu z nejlepších týmu v Evropě.

Díky úspěchům a profesionalitě s více než 20 letou zkušeností v motorsportu, patří profesionálové z týmu GT Sports Technology k absolutní špičce. Již v minulosti spolupracovali s nejúspěšnějšími týmy a piloty v Evropě, kteří soutěžili ve slavných závodních sériích jako je FIA GT3, ADAC GT Masters, DTM, Le Mans 24h, European Le Mans Series, A1, Lamborghini SuperTrofeo a další.

Kontaktujte nás

Mezi naše klienty patří